HP 734pm Scherm 34" Gebogen
8K157UT#ABB
| Scherm grootte | 34" Incurvé |
| Dalle | IPS |
| Resolutie | 3440 x 1440 |
| Verstelbare hoogte | Ja, Inclinaison, Pivotant |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
Omschrijving
Eigenschappen
| Merk | HP |
| Scherm grootte | 34" Incurvé |
| Dalle | IPS |
| Resolutie | 3440 x 1440 |
| Format | 21:9 |
| Fréquence | 120 Hz |
| Temps de réponse | 5 ms |
| Verstelbare hoogte | Ja, Inclinaison, Pivotant |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Geïntegreerde speakers | Ja |
| Interface | 1x HDMI, 1x Displayport, 1x USB-C DP 65W, 4x USB-A, 1x Displayport Out (Chaînable), 1x RJ45, 1x USB-C DP 100W, 1x USB-C Out (Chaînable) |
| Videokabel inbegrepen | HDMI, DisplayPort, USB-C, Cable d'alimentation, Câble USB-C/USB-A |
| Interface VESA | 100x100 mm |
| Garantie | 3 ans |