HP 549pm Scherm 49" Gebogen
B7GV8AA#ABB
| Scherm grootte | 49" Incurvé |
| Dalle | VA |
| Resolutie | 5120 x 1440 |
| Verstelbare hoogte | Ja, Inclinaison, Pivotant |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
Omschrijving
Eigenschappen
| Merk | HP |
| Scherm grootte | 49" Incurvé |
| Dalle | VA |
| Resolutie | 5120 x 1440 |
| Format | 32:9 |
| Fréquence | 165 Hz |
| Temps de réponse | 5 ms |
| Verstelbare hoogte | Ja, Inclinaison, Pivotant |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Geïntegreerde speakers | Nee |
| Interface | 1x HDMI, 1x Displayport, 1x Jack 3,5mm, 1x USB-C 15W, 3x USB-A, 2x USB-C PD 140W |
| Videokabel inbegrepen | USB-C, Cable d'alimentation |
| Interface VESA | 100x100 mm |
| Garantie | 3 ans |