LENOVO ThinkVision E55 Signaleringsscherm 55"
64A9GAT1EK
| Scherm grootte | 55" |
| Dalle | VA |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Geïntegreerde webcam | Nee |
Omschrijving
Eigenschappen
| Merk | LENOVO |
| Scherm grootte | 55" |
| Dalle | VA |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Format | 16:9 |
| Temps de réponse | 8 ms |
| Geïntegreerde webcam | Nee |
| Geïntegreerde speakers | Ja |
| Interface | 1x Displayport, 4x USB-A, 1x Displayport Out (Chaînable), 1x RJ45, 2x HDMI, 2x USB-C 15W, 1x USB-C PD 96W |
| Videokabel inbegrepen | USB-C, Cable d'alimentation |
| Interface VESA | 300x300 mm |
| Garantie | 3 ans |